| Displey turi | IPS-TFT-LCD |
| Brend nomi | DONOVIZOR |
| Hajmi | 0,99 dyuym |
| Piksellar | 40×160 nuqta |
| Yo'nalishni ko'rish | IPS/Bepul |
| Faol hudud (AA) | 6.095×24.385 mm |
| Panel hajmi | 8,6×29,8×1,5 mm |
| Ranglarni tartibga solish | RGB vertikal chiziq |
| Rang | 65 ming |
| Yorqinlik | 300 (Min) CD/m² |
| Interfeys | SPI / MCU |
| PIN raqami | 10 |
| Haydovchi IC | GC9D01 |
| Orqa yorug'lik turi | 1 ta CHIP-WHITE LED |
| Kuchlanishi | 2.4~3.3 V |
| Og'irligi | O'zgartirilgan |
| Operatsion harorat | -20 ~ +70 °C |
| Saqlash harorati | -30 ~ +80°C |
N099-0416THBIG01-H10 kichik o'lchamli 0,99 dyuymli IPS keng burchakli TFT-LCD displey modulidir.
Ushbu kichik o'lchamli TFT-LCD paneli 40x160 piksel o'lchamga, o'rnatilgan GC9D01 kontroller IC ga ega, 4 simli SPI interfeysini qo'llab-quvvatlaydi, 2.4V ~ 3.3V quvvat manbai kuchlanishi (VDD) diapazoniga, 300 cd/m² modul yorqinligiga va 1000 kontrastga ega.
Ushbu modul to'g'ridan-to'g'ri ekran rejimida ishlaydi va panel keng burchakli IPS (tekislikda almashtirish) texnologiyasini qo'llaydi.
Ko'rish diapazoni chap: 85/o'ng: 85/yuqoriga: 85/pastga: 85 daraja. IPS paneli keng ko'rish burchaklari, yorqin ranglar va to'yingan va tabiiy yuqori sifatli tasvirlarga ega.
Bu kiyiladigan qurilmalar, tibbiy asboblar, elektron sigaret kabi ilovalar uchun juda mos keladi.
Ushbu modulning ish harorati -20 ℃ dan 70 ℃ gacha, saqlash harorati esa -30 ℃ dan 80 ℃ gacha.