| Displey turi | IPS-TFT-LCD |
| Brend nomi | DONOVIZOR |
| Hajmi | 1,28 dyuym |
| Piksellar | 240×240 nuqta |
| Yo'nalishni ko'rish | IPS/Bepul |
| Faol hudud (AA) | 32,4×32,4 mm |
| Panel hajmi | 35,6×38,1×1,6 mm |
| Ranglarni tartibga solish | RGB vertikal chiziq |
| Rang | 65 ming |
| Yorqinlik | 350 (min.) CD/m² |
| Interfeys | SPI / MCU |
| PIN raqami | 12 |
| Haydovchi IC | GC9A01 |
| Orqa yorug'lik turi | 1 ta CHIP-WHITE LED |
| Kuchlanishi | 2,5~3,3 V |
| Og'irligi | 1,2 g |
| Operatsion harorat | -20 ~ +70 °C |
| Saqlash harorati | -30 ~ +80°C |
N128-2424THWIG04-H12 - bu 240x240 piksel o'lchamdagi 1,28 dyuymli diametrli displeyga ega aylana shaklidagi IPS TFT-LCD ekran.
Ushbu yumaloq TFT displey SPI interfeysi orqali aloqa qila oladigan GC9A01 drayver IC bilan qurilgan IPS TFT-LCD panelidan iborat.
N128-2424THWIG04-H12 - bu IPS (tekislikda almashtirish) paneli bo'lib, u yuqori kontrast, displey yoki piksel o'chirilganida haqiqiy qora fon va kengroq ko'rish burchagiga ega: Chap:85 / O'ng:85 / Yuqori:85 / Past:85 daraja (odatiy), kontrast nisbati 1100:1 (odatiy qiymat), yorqinligi 350 cd/m².
LCM ning quvvat manbai kuchlanishi 2,5V dan 3,3V gacha, odatiy qiymati 2,8V.
Displey moduli ixcham qurilmalar, kiyiladigan qurilmalar, uy avtomatlashtirish mahsulotlari, oq mahsulotlar, video tizimlar va boshqalar uchun mos keladi.
U -20 ℃ dan + 70 ℃ gacha bo'lgan haroratlarda va -30 ℃ dan +80 ℃ gacha bo'lgan saqlash haroratida ishlashi mumkin.