| Displey turi | OLED |
| Brend nomi | DONOVIZOR |
| Hajmi | 3.12 dyuym |
| Piksellar | 256×64 nuqta |
| Displey rejimi | Passiv matritsa |
| Faol hudud (AA) | 76.78×19.18 mm |
| Panel hajmi | 88×27.8×2.0 mm |
| Rang | Oq/Moviy/Sariq |
| Yorqinlik | 60 (Min) CD/m² |
| Haydash usuli | Tashqi ta'minot |
| Interfeys | Parallel/4 simli SPI |
| burch | 1/64 |
| PIN raqami | 30 |
| Haydovchi IC | SSD1322UR1(COF) |
| Kuchlanishi | 1.65-3.3 V |
| Og'irligi | O'zgartirilgan |
| Operatsion harorat | -40 ~ +85 °C |
| Saqlash harorati | -40 ~ +85°C |
X312-5664ASWDF01-C30 - bu 256 × 64 piksel o'lchamdagi 3,12 dyuymli grafik OLED displey.
Ushbu OLED displey modulining kontur o'lchami 88 × 27,8 × 2,0 mm va AA o'lchami 76,78 × 19,18 mm;
Ushbu modul SSD1322UR1(COF) kontroller IC bilan o'rnatilgan; uni parallel, 4 qatorli SPI va I²C interfeyslari bilan qo'llab-quvvatlash mumkin; mantiqning besleme zo'riqishi 2,5V (odatiy qiymat), 1/64 haydash vazifasi.
X312-5664ASWDF01-C30 - bu COF strukturali OLED displey, ushbu OLED modul tibbiy qo'llanmalar, boshqaruv paneli, o'z-o'zini tekshirish mashinasi, chipta mashinalari, to'xtash joylari hisoblagichlari va boshqalar uchun mos keladi.
OLED moduli -40℃ dan +85℃ gacha bo'lgan haroratlarda ishlashi mumkin; uning saqlash harorati -40℃ dan +85℃ gacha.
X312-5664ASWDF01-C30 PMOLED moduli va uning ilg'or xususiyatlari bilan mijozlar yuqori darajadagi vizual tajribaga ega bo'lishlari mumkin.
Uning SSD1322 drayver IC bilan mosligi optimal funksionallik va ishlashni ta'minlaydi.
Jiangxi Wisevision Optronics Co., Ltd. mahsulotlaringizni takomillashtirish va foydalanuvchi tajribasini yaxshilash uchun sizga eng zamonaviy displey yechimlarini taqdim etadi.
Barcha OLED modul ehtiyojlaringizni qondirish uchun bizga ishoning va bizning tajribamiz sizning muvaffaqiyatingizni boshqarishiga imkon bering.
1. Yupqa - orqa yorug'likka ehtiyoj yo'q, o'z-o'zidan nur sochadi;
2. Keng ko'rish burchagi: Erkin daraja;
3. Yuqori yorqinlik: 80 cd/m²;
4. Yuqori kontrast nisbati (Dark Room): 2000:1;
5. Yuqori javob tezligi (<2μS);
6. Keng ish harorati;
7. Kamroq energiya sarfi.