| Displey turi | IPS-TFT-LCD |
| Brend nomi | DONOVIZOR |
| Hajmi | 7,0 dyuym |
| Piksellar | 800×480 nuqta |
| Yo'nalishni ko'rish | IPS/Bepul |
| Faol hudud (AA) | 153.84×85.632 mm |
| Panel hajmi | 164.90×100×3.5 mm |
| Ranglarni tartibga solish | RGB vertikal chiziq |
| Rang | 16,7 M |
| Yorqinlik | 350 (min.) CD/m² |
| Interfeys | Parallel 8-bitli RGB |
| PIN raqami | 15 |
| Haydovchi IC | 1*EK9716BD4 1*EK73002AB2 |
| Orqa yorug'lik turi | 27 ta CHIP-OQ LED |
| Kuchlanishi | 3.0~3.6 V |
| Og'irligi | O'zgartirilgan |
| Operatsion harorat | -20 ~ +70 °C |
| Saqlash harorati | -30 ~ +80°C |
B070TN333C-27A - bu 800 × 480 piksel o'lchamdagi 7 dyuymli TFT-LCD displey moduli. Panel 164.90 × 100 × 3.5 mm ixcham modul o'lchamiga va 153.84 × 85.632 mm faol maydon (AA) o'lchamiga ega. U odatda oq rejimda RGB interfeysi bilan ishlaydi va zavod tomonidan to'g'ridan-to'g'ri yetkazib berish sifatida mavjud bo'lgan 12 oylik kafolat bilan ta'minlangan.