| Displey turi | IPS-TFT-LCD |
| Brend nomi | DONOVIZOR |
| Hajmi | 4.30 dyuym |
| Piksellar | 480×272 nuqta |
| Yo'nalishni ko'rish | IPS/Bepul |
| Faol hudud (AA) | 95.04×53.86 mm |
| Panel hajmi | 67.30×105.6×3.0 mm |
| Ranglarni tartibga solish | RGB vertikal chiziq |
| Rang | 262 ming |
| Yorqinlik | 300 cd/m² |
| Interfeys | RGB |
| PIN raqami | 15 |
| Haydovchi IC | NV3047 |
| Orqa yorug'lik turi | 7 ta CHIP-OQ LED |
| Kuchlanishi | 3.0~3.6 V |
| Og'irligi | O'zgartirilgan |
| Operatsion harorat | -20 ~ +70 °C |
| Saqlash harorati | -30 ~ +80°C |
043B113C-07A - bu keng ko'rish burchagiga ega LCD displey moduliga ega, 480x272 to'liq rangli ekran o'lchamlari, o'rnatilgan NV3047 drayver IC va RGB 24bit interfeysini qo'llab-quvvatlaydigan 4,3 dyuymli IPS TFT-LCD.
Ushbu IPS TFT moduli 300 cd/m² yorqinlikka (odatiy qiymat), ekranning tomonlar nisbati 16:9, kontrast 1000 (odatiy qiymat) va yaltiroq oynaga ega.
043B113C-07A eng keng ko'rish burchagiga ega IPS (tekislikda almashtirish) panel texnologiyasini qo'llaydi, chap: 85/o'ng: 85/yuqori: 85/pastki: 85 daraja ko'rish diapazoniga ega.
IPS paneli keng ko'rish burchagi, yorqin ranglar va to'yingan va tabiiy yuqori sifatli tasvirlarga ega.
Modulning ish harorati -20 ℃ dan +70 ℃ gacha, saqlash harorati esa -30 ℃ dan +80 ℃ gacha.