| Displey turi | IPS-TFT-LCD |
| Brend nomi | DONOVIZOR |
| Hajmi | 7,0 dyuym |
| Piksellar | 800×480 nuqta |
| Yo'nalishni ko'rish | IPS/Bepul |
| Faol hudud (AA) | 153.84×85.632 mm |
| Panel hajmi | 164.90×100×3.5 mm |
| Ranglarni tartibga solish | RGB vertikal chiziq |
| Rang | 16,7 M |
| Yorqinlik | 350 (min.) CD/m² |
| Interfeys | Parallel 8-bitli RGB |
| PIN raqami | 15 |
| Haydovchi IC | 1*EK9716BD4 1*EK73002AB2 |
| Orqa yorug'lik turi | 27 ta CHIP-OQ LED |
| Kuchlanishi | 3.0~3.6 V |
| Og'irligi | O'zgartirilgan |
| Operatsion harorat | -20 ~ +70 °C |
| Saqlash harorati | -30 ~ +80°C |
B070TN333C-27A - bu WVGA o'lchamlari (800 × 480 piksel) ga ega yuqori samarali 7 dyuymli TFT-LCD moduli. Ushbu sanoat darajasidagi displey ajoyib vizual ravshanlikni ilg'or proyeksiyalovchi sig'imli sensorli texnologiya bilan birlashtirib, o'rnatilgan ilovalar uchun yuqori darajadagi ishlashni ta'minlaydi.
Texnik xususiyatlar: