| Displey turi | IPS-TFT-LCD |
| Brend nomi | DONOVIZOR |
| Hajmi | 3.97 dyuym |
| Piksellar | 320×480 nuqta |
| Yo'nalishni ko'rish | IPS/Bepul |
| Faol hudud (AA) | 55.68×83.52 mm |
| Panel hajmi | 60×92.25×2.2 mm |
| Ranglarni tartibga solish | RGB vertikal chiziq |
| Rang | 16,7 million |
| Yorqinlik | 400 (Min)cd/m² |
| Interfeys | MCU |
| PIN raqami | 15 |
| Haydovchi IC | ILI9488 |
| Orqa yorug'lik turi | 8 ta CHIP-OQ LED |
| Kuchlanishi | 2.7~3.3 V |
| Og'irligi | O'zgartirilgan |
| Operatsion harorat | -20 ~ +70 °C |
| Saqlash harorati | -30 ~ +80°C |
TFT398B008 - bu IPS paneliga ega 3,98 dyuymli TFT LCD moduli. Ushbu modul MCU interfeysini qo'llab-quvvatlaydigan ILI9488 drayver IC bilan o'rnatilgan.
Ushbu portret displey 320 × 480 nuqta o'lchamlari va 400 cd/m² yorqinligi (odatiy qiymat) va 1200 kontrastga (odatiy qiymat) ega.
IPS paneli keng ko'rish burchaklarining afzalliklariga ega: Chap:89 / O'ng:89 / Yuqori:89 / Past:89 daraja (odatda).
Panelda keng ko'lamli istiqbollar, yorqin ranglar va to'yingan tabiatga ega yuqori sifatli tasvirlar mavjud.
Tibbiy asboblar, qo'lda ushlab turiladigan qurilmalar, xavfsizlikni monitoring qilish tizimi kabi ilovalar uchun juda mos keladi.
Ushbu modulning ish harorati -20 ℃ dan 70 ℃ gacha, saqlash harorati esa -30 ℃ dan 80 ℃ gacha.