| Displey turi | IPS-TFT-LCD |
| Brend nomi | DONOVIZOR |
| Hajmi | 0,71 dyuym |
| Piksellar | 160×160 nuqta |
| Yo'nalishni ko'rish | IPS/Bepul |
| Faol hudud (AA) | 18×18 mm |
| Panel hajmi | 20.12×22.3×1.81 mm |
| Ranglarni tartibga solish | RGB vertikal chiziq |
| Rang | 65 ming |
| Yorqinlik | 350 (min.) CD/m² |
| Interfeys | RGB |
| PIN raqami | 12 |
| Haydovchi IC | GC9D01 |
| Orqa yorug'lik turi | 1 ta CHIP-WHITE LED |
| Kuchlanishi | 2,5~3,3 V |
| Og'irligi | O'zgartirilgan |
| Operatsion harorat | -20 ~ +70 °C |
| Saqlash harorati | -30 ~ +80°C |
N071-1616TBBIG01-H12 - bu 0,71 dyuymli diametrli va 160x160 pikselli displeyga ega aylana shaklidagi IPS TFT-LCD ekran. Ushbu yumaloq TFT displey SPI interfeysi orqali aloqa qila oladigan GC9D01 drayver IC bilan qurilgan IPS TFT-LCD panelidan iborat.
N071-1616TBBIG01-H12 - bu IPS (tekislikda almashtirish) paneli bo'lib, u yuqori kontrast, displey yoki piksel o'chirilganida haqiqiy qora fon va kengroq ko'rish burchagiga ega: Chap:80 / O'ng:80 / Yuqori:80 / Past:80 daraja (odatiy), kontrast nisbati 1200:1 (odatiy qiymat), yorqinligi 350 cd/m².
LCM ning quvvat manbai kuchlanishi 2,4V dan 3,3V gacha, odatiy qiymati 2,8V. Displey moduli ixcham qurilmalar, kiyiladigan qurilmalar, uy avtomatlashtirish mahsulotlari, oq mahsulotlar, video tizimlar va boshqalar uchun mos keladi. U -20℃ dan + 70℃ gacha bo'lgan haroratlarda va -30℃ dan +80℃ gacha bo'lgan saqlash haroratida ishlashi mumkin.