| Displey turi | OLED |
| Brend nomi | DONOVIZOR |
| Hajmi | 1,54 dyuym |
| Piksellar | 64×128 nuqta |
| Displey rejimi | Passiv matritsa |
| Faol hudud (AA) | 17.51×35.04 mm |
| Panel hajmi | 21.51×42.54×1.45 mm |
| Rang | Oq |
| Yorqinlik | 70 (Min) CD/m² |
| Haydash usuli | Tashqi ta'minot |
| Interfeys | I²C/4 simli SPI |
| burch | 1/64 |
| PIN raqami | 13 |
| Haydovchi IC | SSD1317 |
| Kuchlanishi | 1.65-3.3 V |
| Og'irligi | O'zgartirilgan |
| Operatsion harorat | -40 ~ +70 °C |
| Saqlash harorati | -40 ~ +85°C |
X154-6428TSWXG01-H13 1.54 dyuymli grafik OLED displey moduli
Texnik xususiyatlar:
Asosiy xususiyatlar:
Ilovalar:
Ishlashning afzalliklari:
Bizning X154-6428TSWXG01-H13 OLED modulimiz quyidagilarni ta'minlaydi:
Nima uchun ushbu modulni tanlash kerak?
Muhandislar va dizaynerlar ushbu OLED displeyni quyidagilar uchun tanlaydilar:
1. Yupqa - orqa yorug'likka ehtiyoj yo'q, o'z-o'zidan nur sochadi;
2. Keng ko'rish burchagi: Erkin daraja;
3. Yuqori yorqinlik: 95 cd/m²;
4. Yuqori kontrast nisbati (Qorong'u xona): 10000:1;
5. Yuqori javob tezligi (<2μS);
6. Keng ish harorati;
7. Kamroq energiya sarfi.