| Displey turi | IPS-TFT-LCD |
| Brend nomi | DONOVIZOR |
| Hajmi | 3.95 dyuym |
| Piksellar | 480×480 nuqta |
| Yo'nalishni ko'rish | IPS/Bepul |
| Faol hudud (AA) | 36.72×48.96 mm |
| Panel hajmi | 40.44×57×2 mm |
| Ranglarni tartibga solish | RGB vertikal chiziq |
| Rang | 262 ming |
| Yorqinlik | 350 (min.) CD/m² |
| Interfeys | SPI / MCU/RGB |
| PIN raqami | 15 |
| Haydovchi IC | ST7701S |
| Orqa yorug'lik turi | 8 ta CHIP-OQ LED |
| Kuchlanishi | 2,5~3,3 V |
| Og'irligi | 1,2 g |
| Operatsion harorat | -20 ~ +70 °C |
| Saqlash harorati | -30 ~ +80°C |
TFT040B039 - bu 480 x 480 pikseldan tashkil topgan 3,95 dyuymli kvadrat IPS TFT-LCD moduli.
Modul RGB interfeysini qo'llab-quvvatlaydi va IPS panelini qo'llaydi, chap: 80/o'ng: 80/yuqori: 80/pastki: 80 daraja (odatiy qiymat) keng ko'rish burchagi, kontrast 1000:1 (odatiy qiymat), yorqinlik 350 cd/m² (odatiy qiymat), yorqin shisha panel, tomonlar nisbati 1:1.
TFT040B039 moduli ST7701S kontroller IC bilan o'rnatilgan va interfeys quvvat manbai kuchlanish diapazoni 2,5V ~ 3,3V, odatiy qiymati 2,8V.
TFT040B039 modeli -20 ℃ dan +70 ℃ gacha bo'lgan ish harorati oralig'iga ega; Saqlash harorati oralig'i -30 ℃ ~ +80 ℃.
Tibbiy asboblar, qo'lda ushlab turiladigan qurilmalar, xavfsizlikni monitoring qilish tizimi kabi ilovalar uchun juda mos keladi.