| Displey turi | IPS-TFT-LCD |
| Brend nomi | DONOVIZOR |
| Hajmi | 3.97 dyuym |
| Piksellar | 480×800 nuqta |
| Yo'nalishni ko'rish | IPS/Bepul |
| Faol hudud (AA) | 51.84×86.40 mm |
| Panel hajmi | 55.44×96.17×2.1 mm |
| Ranglarni tartibga solish | RGB vertikal chiziq |
| Rang | 16,7 million |
| Yorqinlik | 350 (min.) CD/m² |
| Interfeys | MIPI |
| PIN raqami | 15 |
| Haydovchi IC | ST7701S |
| Orqa yorug'lik turi | 8 ta CHIP-OQ LED |
| Kuchlanishi | 2.7~3.3 V |
| Og'irligi | O'zgartirilgan |
| Operatsion harorat | -20 ~ +70 °C |
| Saqlash harorati | -30 ~ +80°C |
TFT040B029-A0 - bu 3,97 dyuymli IPS TFT-LCD displey moduli; 480 x 800 piksel o'lchamda ishlab chiqarilgan.
Modul MIPI DSI ketma-ket interfeysini (2 qatorli) qo'llab-quvvatlaydi, u IPS paneli bilan jihozlangan bo'lib, u chap:85 / o'ng:85 / yuqori:85 / pastga:85 daraja (odatiy), kontrast nisbati 800 (odatiy qiymat), yorqinlik 350 cd/m² (odatiy qiymat), porlashga qarshi sirt paneli kabi kengroq ko'rish burchagi afzalliklariga ega.
Ushbu 3,97 dyuymli MIPI LCD displey portret rejimida ishlaydi; u modulga ST7701S drayver IC ni o'rnatgan, interfeys ta'minot kuchlanishi 2,7V dan 3,3V gacha.
Panelda keng ko'lamli istiqbollar, yorqin ranglar va to'yingan tabiatga ega yuqori sifatli tasvirlar mavjud.
Bu kichik sanoat uskunalari, xavfsizlikni monitoring qilish tizimlari, qo'lda ushlab turiladigan qurilmalar, haydash yozuvlari va boshqa mahsulot ilovalari uchun juda mos keladi.
Ushbu TFT moduli -20℃ dan +70℃ gacha bo'lgan haroratlarda ishlashi mumkin; uning saqlash harorati -30℃ dan +80℃ gacha.